گوشی طرح


طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017


SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017

SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017 SAMSUNG طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017

خلاصه اطلاعات این محصول
برند SAMSUNG
مدل SAMSUNG GALAXY S8 EDGE 2017
اطلاعات مختصر طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017
سی پی یو کیفیت و سرعت پردازش بالا و عالی
سیستم عامل سیستم عامل اندروید ورژن 7
اطلاعات دوربین دوربین اصلی 13 مگاپیکسل - دوربین سلفی 5 مگاپیکسل
سیمکارت و باطری دو سیم کارت همزمان فعال - باطری لیتیوم 2500 میلی آمپر
صفحه نمایش صفحه نمایش کاملا اچ دی و فول سایز بدون حاشیه بالا و پایین
رنگ یا مدلهاي موجود گلد : Gold , مشکی : Black
قیمت : 0 تومان

 
رونمایی از گوشی سفارشی سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی 2017


SAMSUNG  GALAXY  S8  EDGE


دارای صفحه نمایش 5.8 اینچ واقعی بدون حاشیه بالا و پایین


این مدل صفحه نمایش فول سایز دارد یعنی برخلاف مدلهای دیگر ؛ بالا و پایین صفحه حاشیه مشکی ندارد و صفحه نمایش آن کاملا به اندازه گوشی اصلی است


صفحه نمایش فول سایز 5.8 اینچ و 6.2 اینچ HD واقعی با رز ولویشن 1280*720


مهلت تست یک هفتهگوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


این مدل بصورت سفارشی تولید گردیده و محصول سال 2017 میلادی می باشد و به عنوان اس8 ادج سفارشی 2017 شهرت یافته است . این مدل دارای تفاوتهای اساسی با سایر مدلهایی است کخ در فروشگاههای دیگر و حتی در همین فروشگاه مشاهده می کنید می باشد . یکی از بزرگترین تفاوتهای مدل سفارشی با مدل های دیگر در سایز صفحه نمایش آن است . بدین معنا که مدلهای دیگر همگی دارای حاشیه مشکی در قسمت بالا و پایین گوشی هستند به همین دلیل کسی که به گوشی طرح اصلی وارد باشد با اولین نگاه متوجه اصلی نبودن آن می شود . اما مدل سفارشی در این زمینه به صورت خیلی خوبی عمل کرده است و هیچگونه حاشیه ای در قسمتهای بالایی و پایینی صفحه نمایش به جای نگذاشته است و دقیقا همانند گوشی اصلی سامسونگ عمل کرده است. برای درک بهنر این موضوع تصویر زیر را مشاهده نمایید :

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

تفاوت دیگر مدل سفارش یا با سایر مدلهای طرح اصلی در عرض گوشی است . سایر مدلهایی که در فروشگاههای دیگر به فروش می رسند همگی به مقدار خیلی کم پهن تر از گوشی اصلی هستند و اما مدل سفارشی در این مورد خیلی خوب عمل کرده است و عرض گوشی (پهنای گوشی) را دقیقا همانند گوشی اصلی طراحی کرده است به همین دلیل وقتی که آنرا در دست می گیرید خس یک گوشی گرانقیمت و ظریف را دارید نه یک گوشی پهن را .

تفاوت دیگر مدل سفارشی با سایر مدلهای طرح اصلی اس8 ادج ؛ در ضخامت آن است . تمامی مدلهای اس8 ادج طرح اصلی که در بازار وجود دارند ضخامتی ببش از گوشی اصلی دارند . البته این موضوع را خیلی ها متوجه نخواهند شد اما وقتی که یکبار گوشی اصلی یا گوشی سفارشی را در دست بگیرند متوجه خواهند شد که سایر گوشیهای طرح اصلی چقدر ضخیم و بیقواره هستند.

البته منظور بنده این نیست که مدلهای دیگر اصلا خوب نیستند و همچنین قبول دارم که مدلهای دیگر هم خوب هستند و سیستم مناسبی را ارائه می دهند ؛ حتی ما نیز در فروشگاه خود از مدلهای دیگر اس8 ادج هم ارائه می دهیم ؛؛ بلکه منظور من این است که مدل سفارشی خیلی بهتر از سایر ندلهاست و از لحاظ ظاهری 100% بهتر از سایر مدلهاست و صفحه نمایش آن حرف اول را در بین تمامی گوشیهای طرح اصلی می زند . از لحاظ سیستم و سرعت نیز خیلی خیلی بهتر از سایر مدلهاست و در واقع این گوشی ویژه افرادی طراحی شده است که مایلند بهترین گوشی طرح اصلی دنیا را در دستان خود داشته باشند.

مدلی که امروز به شما معرفی می کنیم تنها مدلی از گوشیهای طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج هست که با بهترین امکانات و کیفیت تولید شده است و به کلی با مدلهای دیگر تفاوت اساسی دارد .این گوشی بصورت سفارشی تهیه شده است . (تفاوت این گوشی را در مطالب زیرین مطالعه نمایید).  کلیپی که از این گوشی تهیه کرده ایم را در زیر مشاهده نمایید:


فیلم گوشی SAMSUNG GALAXY S8 EDGE طرح اصلی سفارشی با صفحه نمایش فول سایز بدون حاشیه :

بزرگترین مزیت این مدل که به صورت سفارشی تهیه شده است صفحه نمایش فول سایز و بدون حاشیه آن است که در بالا به آن اشاره شد .

مدل اس8 ادج سفارشی 2017 دارای صفحه نمایش فول سایز 5.8 اینچ هست که هیچگونه حاشیه ای در بالا و پایین صفحه نمایش ندارد. کیفیت صفحه نمایش این گوشی حرف ندارد و از زوایای مختلف هم می توانید به صفحه نمایش گوشی نگاه کنید بدون اینکه صفحه نمایش تار شود . صفحه نمایش این گوشی دارای رزولویشن 1280*720 اچ دی هست و در بین گوشیهای طرح اصلی نظیر ندارد.


گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

این مدل بصورت EDGE طراحی شده است یعنی صفحه نمایش آن  دارای لبه های خمیده می باشد . (شکل زیر) :
جهت قعالسازی یا غیر فعالسازی آپشن هایی که از قسمت Edge گوشی کار می کنند می توانید به تنظیمات گوشی رفته و از منوی Edge Screen تنظمیات مربوطه را انجام دهید. در حالت عادی عملکرد edge گوشی در قسمت راست گوشی (روبروی کلید پاور) قرار دارد که با لمس آن از چپ به راست منوهای فعال Edge را مشاهده خواهید کرد و می توانید آنها را استفاده کنید (فیلم گوشی را تماشا کنید) . این منو را می توانید به سمت چپ نیز انتقال داده و یا عملکردهای آن را تغییر دهید. (توضیحات تکمیل کننده مدیر سایت : عملکرد لبه های ادج گوشی خیلی خوب و جالب است و فراخوانی آن نیز دقیقا همانند گوشی اصلی صورت می گیرد)

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

در تصویر زیر می توانید عملکردهای بخش ادج صفحه نمایش را مشاهده نمایید. این عملکردها دقیقا مشابه گوشی اصلی سامسونگ طراحی شده اند :

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


مهلت تست یک هفته
سی پی یو این گوشی نیز خوب و قدرتمند طراحی شده است . در رابطه با سی پی یو و حافظه موقت گوشی (رم) نیز عرض شود که وقتی گوشی را چک می کنید مشاهده می کنید سی پی یو گوشی را هشت هسته ای با سرعت 3 گیگاهرتز و حافظه موقت را 4 گیگ نشان می دهد و اغلب فروشنده ها نیز گوشی را به عنوان هشت هسته ای و حافظه موقت 4 گیگ بفروش می رسانند اما موضوع مهم این است که شرکتهای سازنده گوشیهای طرح اصلی سامسونگ ؛ برای این گوشیها یک کد طراحی می کنند تا سی پی یو و حافظه موقت را هر طور می خواهید به شما نشان دهد (به این کد ؛ کد سیستمی گفته می شود) . در واقع تمامی سامسونگهای طرح اصلی دارای سی پی یو چهارهسته ای MTK6580 با سرعت 1.3 گیگاهرتز هستند و حافظه موقتشون هم یک گیگ می باشد و حافظه داخلی نیز 4 گیگ هست اما از طریق همان کدی که شرکت سازنده برای گوشیهای سامسونگ تعریف می نماید شما می توانید به گونه ای گوشی را تنظیم نمایید که سی پی یو را هشت هسته ای و حافظه موقت را 4 گیگ (یا حتی 6 گیگ) و حافظه داخلی را هم 128 گیگ نشان دهد . برای این کار فقط کافیست کد مربوط به آن گوشی را توی گوشی شماره گیری کنید.

غرض از عنوان مطلب فوق این است که اطلاع داشته باشید تمامی سامسونگهای طرح اصلی (همه مدلها) دارای سی پی یو چهار هسته ای و حافظه موقت یک گیگ و حافظه داخلی 4 گیگ هستند اما توی گوشی ممکن است سی پی یو را هشته هسته ای و حافظه موقت را 4 گیگ (یا 6 گیگ) و حافظه داخلی را 128 گیگ نشان دهد تا اگر کسی گوشی شما را در دست گرفت متوجه طرح بودن گوشی نشود .

ذکر این نکته نیز ضروریست که حتی اگر فروشنده ای ادعای هشت هسته ای بودن گوشیهای طرح اصلی سامسونگ را بکند اصلا صحت ندارد و این موضوع ممکن است بخاطر عدم آگاهی فروشنده و یا به دلیل فروش بیشتر انجام دهند . ضمنا تصور نکنید که فقط گوشیهایی که توی سایت ما مشاهده می کنید شامل چنین موضوعی می باشند بلکه از هرکجا و از هر فروشگاهی که خرید کنید همینطور هست . فقط ما سعی کردیم برای حلال بودن پولی که به ما پرداخت می کنید این موضوع را به شما اطلاع دهیم اما ممکن است سایتهای دیگر و فروشنده های دیگر به هر دلیلی این موضوع را به شما نگویند. پس لطفا فکر نکنید که کیفیت و قدرت محصولات ما پایینتر از سایر فروشگاه هاست . !!!
گوشی آیفون 6اس سفارشی با سی پی یو 4هسته ای و رم یک گیگ و دوربین 13 مگاپیکسل

سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی دارای دوربین قدرتمند 13 مگاپیکسل اچ دی هست که کیفیت آنرا در تصویر زیر مشاهده می نمایید :

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

این گوشی به صورت فوق العاده ظربف و با کیفیت طراحی شده است و در بین گوشیهای طرح اصلی واقعا نظیر ندارد . تولید این گوشی در کشور ویتنام و با بهترین کیفیت صورت گرفته است.

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


سیستم عامل مدل سفارشی 2017 اندروید ورژن 7 هست که لانچر قدرتمندی نیز دارد و من شخصا از کارکردن با آن لذت بردم.

حافظه داخلی گوشی نیز 4 گیگ هست که 1.5 گیگ آن در اختیار شماست و 2.5 گیگ آن در اختیار سیستم عامل قرار دارد .

تصویر گوشی سامسونگ گلکسی اس8 ادج طرح اصلی samsung galaxy s8 edge

موضوع دیگری که می توانیم در مورد این گوشی سفارشی بررسی کنیم کیفیت ساخت بالای این محصول هست . به عنوان مثال کیفیت ساخت ظاهری گوشی نیز بالاست . استیل دور گوشی نیز فوق العادع باکیفیت و شیک هست.

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


مدل اس8 ادج سفارشی 2017 ، در زمان روشن شدن با آرم SAMSUNG GALAXY S8  روشن می شود و دقیقا همانند گوشی اصلی . تصویر زیر را مشاهده نمایید :

گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017


قابلیت نصب انواع برنامه های همراه بانک . نظیر همراه بانک ملت ، ملی ، صادرات ، سپه ، تجارت ، سامان ، پاسارگاد و غیرووووو


دارای زبان فارسی در تمامی بخش ها حتی منوها و برنامه ها


دارای کیبورد فارسی جهت تایپ فارسی انواع متن و پیامک


دارای فونت فارسی زیبا و شیک .


از شبکه هایی که سامسونگ گلکسی اس8 ادج سفارشی پشتیبانی می کند می توان به wifi - Gsm - Wcdma - 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth اشاره کرد .
البته وقتی گوشی را روشن می کنید بالای صفحه (کنار آنتن) علامت 4G می آید اما فورجی بودن آن صحت ندارد و اصطلاحا الکی هست در واقع شرکت سازنده اینکار را انجام می دهد تا اگر کسی گوشی شما را در دست گرفت متوجه اصلی نبودن آن نشود . البته خیلی از فروشگاهها ادعا می کنند که فورجی هست (به همین دلیلی که کنار آنتن گوشی 4G نوشته شده) اما گوشی 4G نیست بلکه 3G هست و سرعت 3G خوبی هم دارد. فعلا هنوز گوشی طرح اصلی تولید نشده است که واقعا 4G باشد بنابراین بدنبال طرح اصلی 4G نباشید و فریب برخی فروشگاههای سودجو را نخورید . این گوشی بهترین مدل در نوع خود هست و اگر مدل بهتری در بازار وجود داشت حتما ما آنرا تهیه می کردیم. همین گوشی خوب هست و سرعت اینترنت مناسبی هم دارد.


 
همچنین می توانید انواع برنامه های آفیس نظیر word و PDF و Exel را روی گوشی نصب و اجرا نمایید.


دارای ظرفیت تلفن نامحدود . بنابراین می توانید هرتعداد شماره تلفن را که مایل باشید  روی گوشی ذخیره کنید.


دارای ظرفیت پیامک نامحدود . بنابراین می توانید هرتعداد پیامک را که مایل باشید  روی گوشی ذخیره کنید .  همچنین می توانید از پیامکها بک آپ تهیه نموده و آنها را در قسمت دیگری از گوشی نگهداری نمایید.


ضمنا این گوشی دارای چراغ وضعیت نیز هست که در زمان دریافت پیامک و تماسهای از دست رفته و یا در زمان شارژ روشن می شود و شما را از وضعیت گوشی باخبر می سازد.


گوشی طرح اصلی سامسونگ گلکسی اس8 ادج و اس8 ادج پلاس سفارشی 2017

مهلت تست یک هفته
جدول اطلاعات کارخانه ای این محصول
برند SAMSUNG
مدل GALAXY S8 EDGE
حافظه موقت (RAM) یک گیگ واقعی و 4 گیگ فیک
حافظه داخلی دستگاه چهار گیگ : البته 128 گیگ نشان می دهد
سیستم عامل اندروید ورژن 7
سرعت سی پی یو سرعت سی پی یو 3 گیگاهرتز نشان داده می شود اما 1.3 گیگاهرتز است
تعداد هسته ها چهار هسته واقعی و هشت هسته ای فیک
گرافیک (GPU) Mali-400
تعداد سیم کارت در حال کار دو سیم کارت همزمان فعال
دوربین پشت 13 مگا پیکسل HD
فلش دوربین

فوکوس خودکار

تشخیص چهره

عکسبرداری HDR

عکسبرداری پانوراما

دوربین جلو 5 مگاپیکسل
قابلیت استفاده از کارت حافظه خارجی تا 64 گیگ
رزولویشن صفحه نمایش 720*1280 HD
سایز صفحه نمایش 5.8 اینچ بدون حاشیه اضافه
نوع صفحه نمایش IPS HD
نقاط همزمان 5 نقطه همزمان
NFC

مادون قرمز

سنسور مجاورت

WiFi

بلوتوث

زبان فارسی

مکان یابی (GPS)

امکان استفاده از اینترنت سیم کارت (GPRS)

باطری 2500 میلی آمپر
سنسور اثر انگشت

البته فیک هست یعنی با همه دستها باز می شود
قابلیت استفاده از شبکه 2G

. GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
قابلیت استفاده از شبکه 3G

. HSDPA 850 / 900 / 2100
قابلیت استفاده از شبکه 4G فورجی واقعی نیست اما شرکت سازنده فورجی اعلام کرده است تا اگر کسی گوشی شما را در دست گرفت متوجه اصلی نبودن آن نشود. این گوشی در واقع تری جی هست و هنوز گوشی طرح اصلی که فورجی واقعی باشد تولید نشده استنظرات کاربران

در حال بارگذاری...

ارسال نظر

لطفا در مورد این محصول نظر یا سوال خود را ارسال نمایید و پاسخ خود را در همین قسمت دریافت نمایید.


نام و نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل
متن نظر
عدد امنیتی Captcha image
هفت روز مهلت تست و تعویض
پرطرفدارترین محصولات فروشگاه
iPhone X
1GB / 8GB / 13MP / 5.8 inch
آیفون ایکس طرح اصلی
Samsung NOTE8
4GB / 13MP / 6.3 inch
سامسونگ نوت8 طرح اصلی
Samsung S8+
4GB / 13MP / 6.2 inch
سامسونگ اس8 پلاس طرح اصلی

مقایسه محصولات
نظرات کاربران درباره محصولات
پرفروشترین محصولات
مطالب مفید

اگر گوشی طرح اصل آیفون و سامسونگ و یا سایر برندهای چینی نظیر آی نیو ، ویسان ، ویکا و غیرووو دارید و نمی توانید تنظیمات GPRS را دریافت کنید نگران نباشید زیرا می توانید با چند کلیک ساده این تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهید.
توضیحات بیشتر ...

کدهای فعالسازی بسته های اینترنت GPRS همراه اول ؛ ایرانسل و رایتل
توضیحات بیشتر ...

کد آرم سامسونگ برای گوشیهای طرح اصلی گلکسی اس4 و گلکسی اس5
توضیحات بیشتر ...

آمارگیر

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.


Designed By Mohammad Golkar